Vaikų diena gimnazijoje

„Visi suaugusieji kadaise buvo vaikai. (Deja, tai prisimena tik nedaugelis.)”
Antoine de Saint-Exupery

Vasaros pradžia visuomet atkeliauja su visame pasaulyje švenčiama Tarptautine vaikų gynimo diena. Svarbiausias šios dienos tikslas – skirti ypatingą dėmesį vaikams, jų teisėms ir poreikiams, todėl tėvai, mokytojai stengiasi suteikti vaikams kuo daugiau džiaugsmo. Organizuojami įvairūs renginiai, lauko žaidimai, dirbtuvės ir daug daugiau. Vaikų svajonės pildosi. Jie nuvežami į ypatingas vietas, į keliones, ledams, kartais gauna ir įvairių dovanų.
Mūsų gimnazijos 3- 4, 5 – 8, I-IVG klasių mokiniai šią dieną paminėjo netradiciškai ir įdomiai. Kartu su pedagogais ir kūno kultūros mokytoju surengė išvyką prie Karockių ežero. Nueiti 8 kilometrus nuo gimnazijos Buivydžiuose nebuvo lengva užduotis, tačiau pamačius raibuliuojantį ežero vandenį visi greitai pamiršo nuovargį.
Prie ežero vaikai žaidė įvairius žaidimus, rengė sportines varžybas, aktyviai leido laiko. Pokalbiai ir pasivaikščiojimai padėjo vieni kitiems geriau susipažinti.
Prie ežero po netradicinių pamokų mokykliniu autobusiuku atvyko ir patys mažiausi 0-2 klasių mokinukai. Taip pat visų laukė ir skani gimnazijos virėjų staigmena
Ši diena buvo kupina emocijų ir įspūdžių. Dalyviai džiaugėsi, buvo patenkinti ir šypsojosi grįžę namo.
Vaikų dienos proga visiems linkime naujų pasiekimų, gerų ir tikrų draugų, puikios sveikatos, sėkmės moksle.

Aurelija Šimanelytė,
būrelio „Žurnalistų klubas“ narė