Paskutinio skambučio šventė

„Nepamirški draugų Tu ir klasės,
Prisiminki mokyklos takus.
Niekur nieko gražesnio nerasi,
Už mokyklinius savo metus.“

Penktadienį, gegužės 26-ąją, skambant Paskutiniam skambučiui, mūsų gimnazija išlydėjo dar vieną abiturientų laidą. Pagal tradiciją šventė prasidėjo Šventosiomis Mišiomis parapijos bažnyčioje, kuriose dalyvavo visa gimnazijos bendruomenė.
Paminėti Paskutinio skambučio visi susirinko Buivydžių daugiafunkciniame kultūros centre, kur mokiniai atsisveikino su šiuo gyvenimo etapu dainuodami bei šokdami ir tarė mokyklai „sudie“.
Prasmingus ir verčiančius susimąstyti linkėjimus išsakė gimnazijos direktorė, pradinių klasių mokytojai, klasės auklėtoja, tėvų atstovė. Abiturientai padėkojo administracijai bei mokytojams, kurie lydėjo juos visus dvylika metų, tėvams už rūpestį, šilumą ir palaikymą.
Pagal tradiciją abiturientai IIIG klasės draugams perdavė mokyklos testamentą ir raktą – žinių, rūpesčio ir atsakomybės simbolį, pasodino medelį prie gimnazijos.
Pagaliau nuskambėjo simbolinis Paskutinis skambutis abiturientams, kuris lydėjo juos per 12 mokslo metų. Ši diena buvo ypatinga, kupina prisiminimų, padėkų ir atsisveikinimų, kuri dar ilgai bus ir grįš prisiminimuose.
Šventė baigėsi, vėl prasidės kasdienybė, nes liko labai svarbus etapas – abitūros egzaminai. Mokykla linki sėkmingai nugalėti ir tuos išbandymus, kad mokyklinio etapo finišą vainikuotų pergalė. Gero skrydžio, mielieji!

IVG klasės auklėtoja
Teresa Gajlun