Sporto naktis

Prietaringi žmonės sako, kad penktadienį, 13 dieną, geriau lindėti namuose ir nieko neveikti. Buivydžių gimnazijos 7 – IIIG klasių mokiniai su tuo nesutinka.

„Sporto naktis“ gimnazijoje buvo surengta kaip tik lapkričio 13 d. To dar nebuvo – tai buvo linksmybių naktis. Nuo 9 valandos vakaro iki 3 valandos nakties mokiniai smagiai leido laiką sporto salėje. Vyko linksmi žaidimai, judėjimo išbandymai, sporto pratimai, varžybos. Tik gerokai po trečios, jaukiai įsikūrę atsineštuose miegmaišiuose, visi sporto aistruoliai išvargę saldžiai užmigo čia pat salėje, kur naktį aidėjo džiaugsmingi šūksniai, juokas.

Ir nesvarbu, kad pavargome, plati šypsena puošė mūsų veidus. Manau, organizuoti naktį sporto salėje buvo viena iš geriausių idėjų suburti klasių kolektyvus, ugdyti draugiškumą, išmokti laiką leisti aktyviai bei prasmingai ir turėti nepamirštamų prisiminimų, kaip gali būti gera gimnazijoje. Už tai dėkojame kūno kultūros mokytojui Tadeušui Mincevič.

Samanta Volodko, IIIG

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????