Noc sportu

Ludzie powiadają, że piątek 13 – tego to bardzo niedobry dzień. Lecz chciałabym zaprotestować i powiedzieć, że wcale nie. 13 listopada w piątek odbyła się „Noc sportu” w Gimnazjum w Bujwidzach. To było noc wesołej zabawy.

Głównym organizatorem był pan Tadeusz Mincewicz, nauczyciel WF, a różne zabawy szykowała Gabriela Zurzaite z klasy 8.

W tej imprezie uczestniczyło 21 osób, uczniowie od 7 do 11 klasy. Każdy dawał po 1,70 eura na wyżywienie. „Noc sportu” rozpoczęła się o godzinie 21.00 i trwała do 3 godz. rana.   Gry były bardzo ciekawe, atrakcyjne i wesołe, ponieważ odbywały się nie tylko w sali sportowej, ale i na podwórku. Dużo było różnych gier, dlatego smutno nie było. Po imprezie wszyscy uczniowie spali w sali sportowej w śpiworach, które mieli ze sobą. Moim zdaniem tej nocy było ciekawie i wesoło dla wszystkich.

Mam nadzieję, że w nastepnym roku też odbędzie się taka impreza: „Noc sportu”, wiec chciałabym zachęcić tych, którzy nie byli na tej zabawie, uczestniczyć w niej następnym razem. Na pewno nie pożałujecie. Wesoło i na spotrowo spędzimy czas.

Samanta Wołodko, IIG klasa

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????