Klasės išvyka

„Pasaulis yra knyga, ir tie, kurie nekeliauja, skaito tik pirmą puslapį“.

Šventasis Augustinas.

Lietingą lapkričio 20-sios rytą aštuntos klasės mokiniai susiruošė į ilgai planuotą edukacinę išvyką Vilniuje. Pirmiausia aplankėme Prancūzijos ambasadą Vilniaus senamiestyje. Tylos minute ir uždegdami žvakelę pagerbėme Paryžiaus teroro aktų aukas. Pamažu eidami Gedimino prospekto link stabtelėjome prie Vilniaus universiteto, Prezidentūros ir L. Stuokos – Gucevičiaus paminklo. Visi kartu papusryčiavome McDonald’e. Vienuoliktą valandą Arkikatedroje mūsų jau laukė gidė, kuri aprodė Katedrą ir jos požemius, papasakojo jos istoriją. Išėję iš požemių, apžiūrėjome Šv. Kazimiero, Lietuvos globėjo, koplyčią. Toliau mūsų laukė Bažnytinio paveldo muziejus Šv. Mykolo bažnyčioje. Čia susipažinome su Sapiegų giminės istorija, pasigrožėjome nuostabiais Vilniaus auksakalių pagamintais liturginiais reikmenimis. Didžiuodamiesi apžiūrėjome muziejuje esančią ir mūsų Buivydžių Šv. Jurgio bažnyčios monstranciją. Vėliau dar apsilankėme gintaro galerijoje, Bernardinų bažnyčioje. Grįždami namo stabtelėjome prie Pučkorių atodangos. Taigi, nesvarbu, kad lijo, kad pūtė žvarbus vėjas. Teigiamos emocijos linksmame draugų būry išsklaidė visus debesis širdyje.

Veronika Grakalskienė, aštuntos klasės auklėtoja

DSC_0234 DSC_0330 DSC_0322 DSC_0224