Akcija „Mokyklinė uniforma – garbė“

Privalomas mokyklinių uniformų vilkėjimas yra pirmas žingsnis, kuriant disciplinuotą ir darbingą aplinką per pamokas. Vilkėdami uniformą viešumoje mokiniai reprezentuoja savo gimnaziją, todėl Mokinių Taryba organizavo akciją, kuri truko dvi savaites – „Mokyklinė uniforma – tai garbė“. Kiekvieną dieną mokiniai buvo tikrinami ar vilki uniformą, ar yra tvarkingi ir pasitempę.

Akcija motyvavo ne tik jaunesniųjų klasių mokinius, bet sudomino ir vyresniuosius. Didžiausią pasitenkinimą jautė mažesnieji. Kiekvieną dieną jie ateidavo vilkėdami mokyklinėmis uniformomis, tvarkingi ir teiraudavosi kaip jiems sekasi rinkti taškus. Laimėtojų laukė staigmena ir tai buvo pats didžiausias paskatinimas siekti prizinių vietų. Akcija padėjo mokiniams suprasti, jog taip jie atrodo oficialiau, kad gimnazija yra rimta mokymosi įstaiga, o mokyklinė uniforma – tai garbė.

Dėkojame IG klasės mokinei Gabrielei Pšedniai, kuri labai atsakingai suskaičiavo taškus, viską atliko tiksliai ir laiku.

Skelbiame rezultatus:

5 klasė – 1 vieta