Gimnazijos III – IV klasių mokinių apsilankymas Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre

Š. m. lapkričio 23 dieną mūsų gimnazijos III–IV klasių mokiniai kartu su IV klasės auklėtoja ir soc. pedagoge lankėsi Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre. Ši mokymo įstaiga teikia kvalifikuotą profesinį rengimą. Profesinio rengimo centre siūlomos naujos, patrauklios specialybės: galima įgyti auklės, švenčių organizatoriaus, socialinio darbuotojo padėjėjo, floristo, kirpėjo, vizualinės reklamos gamintojo ar fotografo specialybes.

Per kelias valandas susirinkusieji susipažino su mokymo centre siūlomomis profesijomis, pamatė klasių bei dirbtuvių modernią įrangą ir jose besimokančių mokinių praktinį darbą. Šio renginio metu gimnazistai turėjo progos susimąstyti apie savo ateities planus, būsimą profesiją, jos pasirinkimo būdus.

Apibendrinant, galima tvirtinti, jog mokiniai suprato, kad darbas atlieka reikšmingą vaidmenį kiekvieno žmogaus gyvenime ir tai pabrėžia profesijos ar kvalifikacijos, kuri užtikrins gyvenimo kokybę, pasirinkimo svarbą.

i mokyklos puslapi