Projektas „Po lietuvių kalbos skėčiu“

Daug svarbių datų turi mūsų valstybė. Vienos iš jų Vasario 16 – oji ir Kovo 11-oji. Abi šias šventes mūsų gimnazijoje sieja ilgalaikis projektas “Po lietuvių kalbos skėčiu”. Projekto metu vyko įvairūs renginiai: mokiniai piešė piešinius, kūrė eilėraščius, rašė rašinius, skaitė lietuviškas knygas, diskutavo. Kovo 9 dieną vyko baigiamasis etapas – koncertas. Gimnazijos bendruomenė susirinko gražiai papuoštoje aktų salėje. IVG klasės vedančioji Eva Poševecka koncertą pradėjo J. Marcinkevičiaus eilėmis: „Tai gražiai mane augino…” Koncerto dalyviai – 1 – 8, IG – IVG klasių mokiniai. Skambėjo nuotaikingos jauniausiųjų dainelės „Lietaus išdaigos”, „Du gaideliai”, „Kukulis”, vyresniųjų „Ant kalno mūrai”, „Spalvų dainelė” ir daug kitų. Priešmokyklinukai su 5 klasės mokiniais šoko ritmingą šokį. Visiems buvo smagu pabūti kartu ir pajausti, kad mes, kaip dainuojama M. Mikutavičiaus „Mes tikrai mylim Lietuvą“

Lietuvių kalbos vyresn. mokytoja Janina Litvin