Pavasarinė išvyka „Pažink Vilnių“

Minint sostinės įkūrimo 700 metines, antradienį, kovo 21-ą dieną, 5, 6, ir 7 klasių mokiniai su klasių auklėtojomis vyko į Vilnių. Ekskursiją pradėjome nuo Šv. vyskupo Stanislovo ir Šv. Vladislovo arkikatedros bazilikos – vienos seniausių ir svarbiausių katalikų šventovių Lietuvoje. Kiek ilgiau užtrūkome Šv. Kazimiero, Lietuvos globėjo, koplyčioje. Tikybos mokytoja O. Butkevič papasakojo, kodėl Šv. Kazimieras toks svarbus visiems tikintiesiems. Taip pat apsilankėme Turino drobulės koplyčioje.
Vėliau lankėmės Lietuvos banko įsteigtame Pinigų muziejuje, kur susipažinome ne tik su pinigų istorija nuo tų laikų, kai pinigai dar buvo prekės, pačių primityviausių formų – grūdų, kailių, gintaro, bet ir pamatėme monetų kaldinimo technologijas, susipažinome su popieriniais banknotais. Mokiniams didelį įspūdį paliko interaktyvus pasaulio valiutų žemėlapis ir monetų piramidė.
Atėjus pietų metui skaniai papietavome Akropolyje, skyrėme truputį laiko pramogoms ir bendravimui.

Klasių auklėtojos V. Grakalskienė, J. Litvin, O. Butkevič