Netradicinė pamoka „Nėra stebuklų-yra fizika“

Kovo 20 dieną IG klasės mokiniai pravedė pradinukams netradicinę fizikos pamoką „Nėra stebuklų – yra fizika“. Vaikai pamatė daug fizikinių reiškinių, kurių demonstracijai prireikė paprasčiausių priemonių: druskos, pipirų, aliejaus, acto, sodos, balionų ir kt. Linksmai ir žaismingai pradinukai susipažino su fizikiniais elektros, termodinamikos, optikos ir mechanikos dėsningumais. Labiausiai pradinukams patiko vulkanas, lavos lempa ir nematomas citrinų sulčių rašalas.
         Netradicinės metodikos panaudojimas – sėkmingos pamokos garantas, tad stebėdami vyresniųjų mokinių atliekamas užduotis, mažieji ugdė pozityvų požiūrį į mokymąsi, kas skatino kūrybiškai pažvelgti ir į juos supančią aplinką.