Integracinis susitikimas

Kovo 20 d. mūsų gimnazijoje apsilankė Jaroslavas Milevskij, projekto „Pažink negalią“ dalyvis. „Pažink negalią“ – tai projektas, siekiantis formuoti mokinių teisingą ir humanistinį požiūrį į žmones su negalia bei supažindinti su šių žmonių poreikiais, ypatumais, problemomis.
          Susitikime dalyvavo 8, IG, IIG klasių mokiniai. Jaroslavas papasakojo savo gyvenimo istoriją, kaip tapo neįgalus, ką jam teko patirti ir kokius sunkumus įveikti. Pasirodo, vaikinas stengiasi gyventi aktyvų gyvenimą, yra labai komunikabilus. Didelį įspūdį mokiniams paliko tai, kad jis gali žaisti tenisą, vairuoti automobilį, šypsotis, mylėti ir gyventi pilnavertį gyvenimą, nepaisant iššūkių ir išbandymų. Nuoširdžiai dėkojame Jaroslavui už trykštantį optimizmą, nuoširdumą ir atvirumą.