,,Mus jungia knyga”

Kasmet balandžio 2 –ąją visame pasaulyje minima Tarptautinė vaikiškos knygos diena. Mūsų gimnazijos 1 – 5 klasių mokiniai ją paminėjo bibliotekininkės J. Žonych ir lietuvių kalbos vyresn. mokytojos B. Martinkevič surengtame renginyje ,,Mus jungia knyga“.
       Bibliotekininkė vaikams pristatė naujausias vaikiškas knygeles, papasakojo apie šios šventės atsiradimą, jos svarbą, priminė, kad ji sutampa su žymaus pasakų kūrėjo H. K. Anderseno gimtadieniu, kvietė dažniau lankytis bibliotekoje, kurioje kiekvienas gali rasti įdomių ir pamokančių knygų.
        Po pristatymų vaikų laukė kūrybiniai užsiėmimai. Vieni žaidė grupinius žaidimus, kūrė pasakas lenkų ir lietuvių kalbomis, kiti – sprendė kryžiažodžius. Į darbus mokiniai kibo uoliai, bet labiausiai visus sužavėjo knygų skirtukų kūrimas.
       Renginio metu gimnazijos bibliotekoje pražydo ,,Pasakų puokštė”, kuri žydės ir džiugins visus iki pat Velykų.