Dalyvavimas tarptautiniame informacinių technologijų konkurse „INFOTEST-2019“

Lenkijos Respublikos mieste Lomža esanti Valstybinė Informatikos ir verslo aukštoji mokykla jau šeštus metus organizuoja informacinių technologijų konkursą „INFOTEST“. Mūsų gimnazijos III – IVG klasių mokiniai š. m. balandžio 11 d. buvo pakviesti į konkurso finalą mieste Lomža, nes kovo 14 d. sėkmingai nuotoliniu būdu praėjo tarptautinio konkurso „INFOTEST-2019“ pirmąjį etapą. Valstybinėje Informatikos ir verslo aukštojoje mokykloje visiems dalyviams buvo organizuotas seminaras „Mikrokontrolierių programavimo pagrindai“ ir antrasis konkurso etapas. Buivydžių T. Konvickio gimnazijos IIIG klasės mokinė Emilija Siavro buvo apdovanota „INFOTEST-2019“ konkurso nugalėtojos taure „Už geriausią mokinio iš užsienio rezultatą“ ir vertingu prizu.
     Dėkojame Lenkijos Respublikos miesto Lomža Valstybinės Informatikos ir verslo aukštosios mokyklos administracijai už kvietimą dalyvauti konkurse, šiltą ir svetingą grupės narių sutikimą, įdomų seminarą ir atminimo dovaneles.

Informacinių technologijų
mokytoja Alina Makovska