Udział w międzynarodowym konkursie informatycznym INFOTEST-2019

Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży po raz szósty organizuje konkurs informatyczny INFOTEST, do wzięcia udziąłu w którym zostali oficjalnie zaproszeni uczniowie klas IIIG-IVG z Gimnazjum im. T Konwickiego w Bujwidzach (rejon wileński). 14 marca uczniowie brali udział w I szkolnym etapie konkursu i trafili do II etapu uczelnianego, który odbył się w Państwowej Wyższej Szkołe Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Na uczelni dla uczestników finału konkursu były przeprowadzone warsztaty „Podstawy programowania mikrokontrolerów”, po których odbył się II etap konkursu. Uczennica klasy III G z gimnazjum im. T. Konwickiego w Bujwidzach Emilia Siavro została nagrodzona pucharem „Za najlepszy wynik w konkursie ucznia z zagranicy“ oraz otrzymała wartosciowy prezent.
      Dziękujemy Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży za zaproszenie na konkurs, za ciepłe gościnne przyjęcie naszej grupy, za ciekawe warsztaty i za prezenty.

Nauczyciel informatyki Alina Makovska