Anglų kalbos popietė pradinukams „Let‘s Go to the Zoo!“

Ar pažįstate daug gyvūnų? Kuo jie ypatingi? Ar mokate pamėgdžioti gyvūnų judėsius ir garsus? Pirmadienį, gegužės septintą dieną mūsų gimnazijos užsienio kalbų kabinetas trumpam tapo zoologijos sodu. Kaip žinia, pagrindiniai zoologijos sodo lankytojai – vaikai. Pradinukai, pasipuošę spalvingomis kaukėmis, virto tigrais, liūtais, bitėmis, drugeliais, papūgomis, žirafomis ir kitais zoologijos sodo gyventojais. Antrokai ir trečiokai deklamavo eilėraštukus, sakė skaičiuotes, dainavo. Ketvirtokai paruošė pateiktį „Welcome to the Zoo“ ir pakvietė renginio dalyvius ir svečius dainuoti daineles imituojančias gyvūnų judėsius. Taip pat mokiniai turėjo įminti mįsles. Visus dalyvius linksmoji beždžionėlė pavaišino bananais. Renginys buvo labai linksmas, nuotaikingas. Renginio pabaigoje ketvirtos klasės mokiniai kvietė mylėti naminius ir laukinius gyvūnus, nes jie – mūsų draugai.

Anglų kalbos mokytojos Irena Dzvinel ir Veronika Grakalskienė