Impreza klas początkowych w języku angielskim „Chodźmy do Zoo!”

Jakie znacie zwierzęta? Czym są one wyjątkowe? Czy możecie naśladować ruchy zwierząt i ich dźwięki?
     Otóż, siódmego maja 2018 roku, podczas czwartej lekcji gabinet języka angielskiego stał się ogrodem zoologicznym. Jak wiadomo, uczniowie sami byli zarówno zwierzętami jak i odwiedzającymi zoo. Początkowiacy samodzielnie wykonali maski zwierząt zamieszkujących ogród zoologiczny, były tutaj tygrys, lew, żyrafa, małpka, papużki, motylki, pszczółki i inne zwierzęta. Uczniowie klas drugiej i trzeciej mówili wierszyki, rymowanki, śpiewali piosenki ruchowe. Czwarta klasa przyszykowała prezentację „Witamy w Zoo” oraz zaprosili wszystkich do wspólnej zabawy. Ponadto, uczniowie mieli do rozwiązania zagadki. Wszystkich uczęstników wesoła małpka poczęstowala bananami.

Podczas wspólnej zabawy początkowiacy nie tylko pięknie się bawili ale również powtórzyli i utrwalili wiedzę z języka angielskiego zdobytą w ciągu roku.

Nauczycielki języka angielskiego Veronika Grakalskienė i Irena Dzwinel