Anglų kalbos mini olimpiada

Saulėtą gegužės aštuntosios rytą į Buivydžių vidurinę mokyklą sugūžėjo daug svečių. Mokykloje vyko Vilniaus rajono Nemenčinės anglų kalbos metodinio centro mini olimpiada ketvirtų klasių mokiniams. Dalyvavo dvidešimt keturi ketvirtokai iš dvylikos mokyklų. Olimpiados dalyvius mokyklos vestibiulyje pasitiko septintos klasės mokiniai. Jie prisegė svečiams emblemas, įteikė lankstinukus anglų kalba su renginio programa ir informacija apie Buivydžius (dauguma svečių lankėsi pirmą kartą mūsų mokykloje), palydėjo mažuosius dalyvius ir jų mokytojus į erdvų lenkų kalbos kabinetą. Dešimtos klasės mokiniai susirinkusius pasveikino nuotaikinga dainele. Mokyklos direktorė Halina Ravdo palinkėjo dalyviams aukštų rezultatų ir pabrėžė, kad žmogus mokantis daug kalbų yra labai turtingas. Metodinio centro pirmininkė Rūta Malakauskienė anglų kalba pasveikino mokinukus. Mini olimpiados dalyviai susikaupę stengėsi kruopščiai atlikti visas užduotis, kurių buvo tikrai nemažai. Mokiniai jautėsi kaip tikrame mini egzamine, nes organizatoriai paruošė įvairių užduočių: supratimo iš klausos, skaitymo, gramatikos ir kalbos vartojimo. Kol vertinimo komisija tikrino darbus, svečiai klausėsi devintos klasės pristatymo apie Buivydžių ir jų apylinkių gamtos grožį, mokyklą baigusius žymius žmones, pasižiūrėjo trumpą filmuką anglų kalba, angliškai atsakinėjo į mokytojos Rūtos klausimus. Ir štai pagaliau ilgai laukta akimirka! Olimpiados nugalėtojai ir dalyviai apdovanojami atminimo dovanėlėmis, diplomais ir šokoladiniais aukso medaliais.

Nuoširdus AČIŪ mūsų mokyklos administracijai už pagalbą ir galimybę surengti mini olimpiadą mokykloje.

Buivydžių vidurinės mokyklos anglų kalbos mokytojos

Veronika Grakalskienė ir Irena Dzvinel

DSC_0002 []DSC_0003 [] DSC_0004 [] DSC_0012 [] DSC_0015 [] DSC_0019 [] DSC_0020 [] DSC_0022 [] DSC_0024 [] DSC_0026 [] DSC_0032 [] DSC_0043 [] DSC_0045 [] DSC_0046 []