Mini olimpiada języka angielskiego

Szkoła Średnia w Bujwidzach szczyci się organizowaniem imprez na wysokim poziomie oraz serdecznym i życzliwym przyjęciem gości. Otóż, na pytanie kierowniczki rejonowego centrum języka angielskiego strefy niemenczyńskiej Pani Rūty Malakauskienė, o możliwości zorganizowania w szkole mini olimpiady z języka angielskiego dyrektor szkoły Pani Halina Rawdo i wicedyrektor do spraw nauczania Pani Zenobia Mikielewicz jednoznacznie odpowiedziały: „Oczywiście tak! Czekamy na czwartoklasistów i ich nauczycieli z otwartymi rękoma.” Nauczycielka języka angielskiego Pani Veronika Grakalskienė dopięła przyszykowania na ostatni guzik tak, że cała impreza odbywała się ściśle z programem. Uczniowie klasy siódmej uprzejmie witali uczestników mini olimpiady, dziewiątacy płynnie w języku angielskim zaprezentowali swą ojczystą wieś, jej słynnych potomków oraz malownicze okolice znad Wilii. Dziesiątacy piosenką „Welcome Song” rozjaśnili zastresowane twarze maluchów, a zadania przyszykowane przez grupę metodyczną nie były już takie trudne. Pracy jednak było sporo, a po upływie niespełna godziny, czwartacy jeden po drugim „wysypywali sie” z klasy. Na nich czekał wyśmienity obiad, piękna pogoda na dworze oraz nowo urządzony plac zabaw. Komisja zwinnie sprawdziła prace i zaprosiła uczestników mini olimpiady po odebranie dyplomów, prezentów oraz czekoladowych medali. Dyrektor szkoły Pani Halina Rawdo oraz kierowniczka koła metodycznego Pani Rūta Malakauskienė serdecznie gratulowały uczniom ich osiągnięciom i życzyły wszystkim małym uczestnikom dalszych sukcesów.

Nauczycielki języka angielskiego

Irena Dźwinel i Weronika Grakalskienė

DSC_0002 []DSC_0003 [] DSC_0004 [] DSC_0012 [] DSC_0015 [] DSC_0019 [] DSC_0020 [] DSC_0022 [] DSC_0024 [] DSC_0026 [] DSC_0032 [] DSC_0043 [] DSC_0045 [] DSC_0046 []