Integruota lietuvių kalbos pamoka bibliotekoje

Balandžio 30 dieną Vilniaus r. Buivydžių vidurinės  mokyklos trečiokai  su savo lietuvių kalbos mokytoja skubėjo į biblioteką. Bibliotekoje vyko lietuvių kalbos integruota pamoka, skirta Vaikų knygos dienai paminėti. Šios pamokos metu bibliotekininkė Jadvyga Žonych papasakojo mokiniams apie tai, kad Vaikų knygos diena ypatinga tuo, kad sutampa su H. K. Anderseno jubiliejumi. Šio rašytojo vardas tapo savotiška vaikų literatūros ir pasakiškumo bei poetiškumo emblema.

Lietuvių kalbos mokytoja Beata Martinkevič mokiniams plačiau papasakojo apie Vaikų knygos dieną, mokiniai apžiūrėjo knygeles. Vėliau mokiniai klausėsi mokytojos skaitomos pasakos ,,Raudonkepuraitė“, atsakinėjo į klausimus, patys nemažai klausinėjo. O taip pat piešė iliustracijas klausytai pasakai. Mini parodėlę galima apžiūrėti bibliotekoje.

Pamokos laikas labai greitai prabėgo ir per ją mokiniai tikrai nenuobodžiavo. Išeidami mokiniai pasiėmė namo skaityti knygelių ir pažadėjo dažniau ateiti į biblioteką.

Lietuvių kalbos mokytoja Beata Matinkevič

IMG_0125IMG_0130IMG_0131 IMG_0132IMG_0133IMG_0134 IMG_0135 IMG_0148