Zoninis Adomo Mickevičiaus skaitovų konkursas „Kresy“

Spalio 24 dieną mūsų gimnazijoje vyko Mickūnų metodinio centro skaitovų peržiūra „Kresy” skirta Adomui Mickevičiui paminėti. Peržiūroje dalyvavo 40 mokinių iš 5 gimnazijų priklausančių Mickūnų zonai. Dalyvius pasitiko ir pasveikino gimnazijos direktorė Z. Mikelevič. Linkėjo mokiniams drąsos, geros nuotaikos bei įteikė kiekvienam dalyviui už dalyvavimą padėkos diplomą ir skanią staigmeną.
Mūsų gimnazijai atstovavo: Aurelija Dzekonskytė, Adam Vobolevič, Daniel Vobolevič, Daniel Verik, Jovita Podlecka, Aurelija Šimanelytė, Kšištof Volodko, Ingrida Rynkun, Dovilė Zurzaitė.
Komisija atrinko 15 geriausių skaitovų. Tarp jų pateko ir mūsų gimnazijos 8 klasės mokinys – Kšištof Volodko, kuris dalyvaus XXXI Adomo Mickevičiaus vardo skaitovų konkurso „Kresy 2022“ rajoniniame etape. Visiems 15 laureatų buvo įteikti diplomai.

D. Vobolevič, K. Poševecka, J. Migunovaitė, J. Podlecka
„Reporterių klubo” nariai