Return to Karjeros ugdymas

Ugdymas karjerai > Aktualu – įdomu

Karjera – tai procesas, realizuojamas nuolat kintančiame darbo pasaulyje. Todėl karjeros sėkmė priklauso ne tik nuo žmogaus gebėjimo laiku ir tinkamai sureaguoti į pokyčius, bet ir nuo gebėjimo juos numatyti bei jiems pasirengti.
     Siekiant užtikrinti mokinių poreikius atitinkantį profesinį konsultavimą, IIIG klasės mokiniai kartu su klasės auklėtoja J. Bazevičiene ir soc. pedagoge O. Butkevič kovo 7 dieną apsilankė Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centre, kur mokiniai susipažino su mokymo centre teikiamomis mokymosi programomis. Taip pat apžiūrėtos mokymo centro klasės, modernios, pagal šiuolaikinius technologinius reikalavimus įrengtos praktinio mokymo laboratorijos, renovuotos ar naujai pastatytos mokymo erdvės suaugusiųjų ir neįgaliųjų mokymui.
     Tai tikrai puiki galimybė tiksliau paplanuoti savo karjerą ir įsigyti profesiją per gana trumpą laiką.