Švento Mikalojaus belaukiant

Gruodžio 5 dieną gimnazijoje vyko integruota anglų kalbos ir tikybos pamoka 6-7 klasių mokiniams „Švento Mikalojaus gyvenimas ir geri darbai“. Per pamoką mokiniai atliko įvairias užduotis: stebėjo pateiktis, klausėsi mokytojų pasakojimų lenkų ir anglų kalbomis, išmoko naujų žodžių, dirbo porose bei atliko interaktyvias užduotis ir taip praturtino istorijos ir geografijos žinias. Mokiniai fantazavo kokias dovanas padovanotų šventajam Mikalojui, jeigu jis atvyktų į mūsų gimnaziją.
Mums, krikščionims, šventasis Miros vyskupas Mikalojus – geradarys ir pagalbininkas, savo gyvenimu liudija jog Dieve ir tikėjime į Dievą slypi kiekvienos dovanos šaknys. Jo figūra tapo gerumo, pagalbos ir džiaugsmo simboliu. Jo dovanojamos dovanos taip pat turi šią pagalbos prasmę.
Gražiausių metų švenčių belaukiant pamąstykime kokia yra geriausia dovana, kurią gali padovanoti kiekvienas žmogus?

Tikybos mokytoja Olga Butkevič,
anglų kalbos mokytoja Veronika Grakalskienė