Sveika, vasara!

Pirmoji astronominės vasaros diena, birželio 21 d., mūsų gimnazijoje buvo gana neįprasta ir įdomi. Labai nekantriai laukėme vasaros stovyklos „Smalsučiai“ atidarymo. Turiningą stovyklos programą parengė mokytoja Julija Mincevič. Kiekvieną dieną mūsų laukė įvairios kūrybinės, meninės, sportinės ir pažintinės veiklos. Policijos tarnyba surengė įdomų susitikimą ir praktinius užsiėmimus, kur suteikė vertingos informacijos apie saugų važiavimą motoroleriu.
Viešėdami stovykloje turėjome daug įdomių kelionių, kurias pravedė mūsų pradinių klasių mokytojai R. Stankevič, A. Poševecki, T. Vansovič, R. Soboleva, J. Mincevič. Pabuvojome ir susipažinome su įvairiomis įdomiomis vietomis. Aplankėme Energetikos muziejų Vilniuje, gyvūnus Vilniaus zoologijos sode, matėme unikalius, didingus bizonus ir nuostabius elnius bei stirnas Švenčionių rajono Gužių kaime. Žiūrėjome spalvingą ir įdomų filmą Vilniaus kino teatre. Buvo daugybė pramogų ir žaidimų Vilniuje.
Esame labai dėkingi virėjoms už skanius pietus, taip pat stovyklos organizatoriams už gražias akimirkas viešint vasaros stovykloje.

Gimnazijos pradinukai