Spalvinga rudens šventė Buivydžiuose

Rugsėjo 18 dieną, aikštėje prie gimnazijos, vyko Buivydžių gimnazijos bendruomenės rudens derliaus šventė. Prieš ceremoniją įvyko mišios Šv. Jurgio bažnyčioje, kur gyventojai padėkojo Dievui už sėkmingus ir derlingus metus, meldė sveikatos, džiaugsmo bei ramybės. Derliaus šventei tema „Mokyklos bitynas“ ruoštasi atsakingai. Akį džiugino kūrybiniai darbai ir rudens dovanos bičių tematika. Įmantriai pagaminti ir nudažyti aviliai, išradingai sukurtos įvairių dydžių ir rūšių bitės pritraukė ne tik šventės dalyvius, svečius, bet ir vietinius bitininkus, kurie viliojo susirinkusius saldžiais aromatais ir skoniais. Ant besisukančio stalo buvo pateiktos vaišės: pyragaičiai, duona, sūris, medus, sumuštiniai ir kiti gardumynai. Akį traukė rudeninėmis gėlėmis papuošti spalvingi kiemeliai su sodų, daržų bei miško gėrybėmis: cukinijomis, miniatiūriniais arbūzais, oranžiniais moliūgais, raudonšoniais obuoliais, kriaušėmis, slyvomis, uogomis, grybais, medumi. Šeimininkai kiekvieną vaišino savo skanėstais. Puikios idėjos, kūrybingas darbas, gausus gėrybių stalas leido smagiai leisti laiką.
Nuoširdžiai dėkojame meniniams kolektyvams už muzikinius pasirodymus, o prisidėjusiems ir dalyvavusiems už ryškių spalvų gamtos derlių ir padovanotą džiugią nuotaiką.

L. e. direktoriaus pareigas Zenobija Mikelevič