Zakończenie roku szkolnego w klasach I – IV

Po trudach zdalnego nauczania, jaki podjęli nauczyciele, uczniowie oraz rodzice, przyszedł czas na upragnione wakacje.
Klasy 3 i 4 w wyznaczonej godzinie spotkały się online na Platformie Teams na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2020/2021. Klasy 1 i 2 miały spotkanie z wychowawcami w szkole. Wychowawcy klas 1 – 3 powiedzieli swoim uczniom “Do zobaczenia, spotkamy się we wrześniu “. Natomiast wychowawczyni klasy czwartej pożegnała się ze swoimi wychowankami po czteroletniej, owocnej, a jakże miłej współpracy.
Uczniowie wysłuchali przemówienia Pani Dyrektor, która pogratulowała uczniom wyników, podziękowała rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły i złożyła wszystkim życzenia dobrego wypoczynku oraz radosnych i bezpiecznych wakacji.
Były wspomnienia, podziękowania uczniom, rodzicom, nauczycielom i łzy wzruszenia. Trudno było się rozstać. Niejednemu z nas zakręciła się łezka w oku… Na pożegnanie uczniowie kl. 4 otrzymali od swojej Pani zdjęcia w postaci prezentacji ze spędzonych wspólnie czterech lat.
Kształcenie na odległość nie funkcjonowałoby tak dobrze, gdyby nie pomoc i wielkie zaangażowanie ze strony Rodziców, którym za trud, energię i wsparcie ogromnie dziękujemy.
Teraz czas na zasłużony odpoczynek, zwłaszcza od komputerów! Życzymy udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!