Pradinukų mokslo metų pabaiga

Pasibaigė mokslo metai pradinių klasių mokiniams. Įveikus nuotolinio mokymosi sunkumus pagaliau ilgai lauktos atostogos. Pabaigti 2020/2021 mokslo metus 3 ir 4 klasės susitiko „Teams“ platformoje, o pirmokėliai ir antrokėliai su savo mokytojais pasimatė mokykloje. 1-3 klasių mokiniams palinkėta geros vasaros ir susitikimo rugsėjį su savais mokytojais. Ketvirtokus sveikino jų auklėtoja, kuri palinkėjo sėkmės penktoje klasėje, darnaus įsiliejimo į vyresnėlių gretas.
Direktorė pasidžiaugė, kad mokinukai buvo šaunūs, žingeidūs ir draugiški. Džiaugėsi visų besimokančių pasiekimais, dėkojo tėveliams už aktyvų bendradarbiavimą su mokykla ir mokytojais, linkėjo visiems gero poilsio bei saugių atostogų.
Šventėje persipynė susikaupimas, mažųjų jaudulys ir džiaugsmas, tėvelių sveikinimai. Liejosi prisiminimai, emocijos, padėkos mokiniams, tėvams, mokytojams. Sunku išsiskirti. Buvo nubraukta ne viena ašara. Atsisveikindami ketvirtokai iš savo auklėtojos gavo prabėgusių metų prisiminimo nuotraukas.
Už sklandų nuotolinį mokymąsi, pagalbą, pastangas, emocinį palaikymą ir didžiulį atsidavimą ypatinga padėka tėvams.
Laikas poilsiui, ypač nuo kompiuterių! Linkime smagios ir turiningos vasaros!