Pleneras „Tapome Buivydžius”

Birželio 9 dieną gimnazijos kieme vyko kūrybinis pleneras „Tapome Buivydžius”. Idėja organizuoti plenerą gimė kalbantis su mokiniais, kurie norėjo pakeisti savo aplinką ir pabėgę nuo kasdienybės patirti naujų įspūdžių kurdami gamtoje. Mokiniai buvo ištroškę gyvo bendravimo, gamtos, vasaros, saulės, kūrybos gryname ore, tad dalyvavo visi norintys gimnazijos mokiniai.
Plenero metu buvo galima tobulinti savo tapybos įgūdžius ir ugdyti kantrybę kuriant ant drobės ar popieriaus. Tapydami mokiniai iš naujo atrado žinomus horizontus, susipažino su naujomis dailės technikomis ir per meno prizmę kūrybiškai džiaugėsi gražia gamta, kurią galėjo įamžinti savo darbuose.
Pertraukos metu po atviru dangumi – pramogos: integraciniai žaidimai ir saldžios staigmenos. Plenero aptarimas įvyko kieme po žydinčiu kaštonu. Jaunieji pleneristai pristatė savo puikius paveikslus. Nuoširdžiai džiaugėmės prasmingai ir turiningai praleista diena bei mokinių pasiekimais tapyboje.
Plenero paveikslai bus eksponuojami rugsėjo mėnesį gimnazijoje.