Paskutinio skambučio aidai

Paskutinis skambutis. Tai mokyklos baigimo simbolis ir naujo gyvenimo kelio pradžia. Nuaidėjęs Paskutinis skambutis, primins, jog vaikystė baigėsi ir teks greitai pasukti į gyvenimo išbandymų kelią. Pirmasis rimtas toks išbandymas – brandos egzaminai.
Po ilgo nuotolinio mokymosi gegužės 28 dieną Buivydžių T. Konvickio gimnazijos abiturientai paskutinį kartą sugrįžo į mokyklą kaip mokiniai, kad po dvylikos čia prabėgusių mokslo metų atsisveikintų su šia žinių šventove, mokytojais, bičiuliais.
Nepaisant apribojimų abiturientų vidurinio mokslo baigimo šventė tradiciškai vyko mokyklos aikštėje. Visiems buvo smagu ne nuotoliniu būdu, o realiai susitikti su mokytojais, klasės draugais. Tai buvo ypatinga diena, kupina prisiminimų, padėkų ir atsisveikinimų.
Gimnazijos direktorė Zenobia Mikielevič kalbėjo, jog abiturientai gerai supranta, kad jiems jau prasideda naujas gyvenimo etapas – jaudinantis ir atsakingas. Nuo šiol kiekviena diena juos artins prie kitokio pasaulio, kur bus nemažai sunkumų ir gerokai mažiau nerūpestingų akimirkų. Iš direktorės ir auklėtojos lūpų nuskambėjo linkėjimai sėkmingai baigti brandos egzaminus, pradėti išsvajotas studijas, laimingai žengti naujo gyvenimo keliu.
Abiturientai, prieš leisdamiesi į atvirą, platų ir neaprėpiamą pasaulį, dėkojo gimnazijos administracijai ir mokytojams už žinias, auklėjimą, pakantumą, kantrybę, supratingumą ir ne kartą ištiestą pagalbos ranką.
Abiturientus nudžiugino pirmos klasės mokinių, atėjusių į naują kelią palydėti savo vyresnių draugų, dovanos ir puiki linksma daina.
Iškilmių pabaigoje abiturientams suskambėjo paskutinis skambutis. Mokiniai tradiciškai gimnazijos kieme pasodino medelį, kuris taps dėkingumo už mokslo metus simbolis.