Święto wręczania świadectw o ukończeniu szkoły podstawowej

23 czerwca w gimnazjum odbyła się uroczystość wręczenia świadectw o ukończeniu szkoły podstawowej dla uczniów klasy IIG.
Z okazji ukończenia kolejnego etapu nauczania gratulacje gimnazistom złożyła p.o.dyrektor gimnazjum Zenobia Mikielewicz, która podziękowała uczniom i ich rodzicom za współpracę i życzyła wszystkim wytrwałości i pracowitości w osiąganiu kolejnych celów. Dla najlepszych były wręczone dyplomy gratulacyjne za osiągnięcia w nauce, dla najaktywniejszych – za czynny udział w życiu klasy i gimnazjum.
Wychowawczyni podziękowała uczniom , rodzicom, nauczycielom oraz administracji gimnazjum za wspólnie spędzone lata, pomoc, cierpliwość i współpracę w dążeniu do wspólnych celów i wręczyła wychowankom pamiątkowe upominki.
Słowa wdzięczności skierowali do nauczycieli rodzice, którzy podziękowali za trud i oddanie pracy pedagogicznej.
Serdecznie dziękujemy rodzicom klasy IIG za pomoc w organizacji święta, a uczniom życzymy wspaniałego, pełnego wrażeń lata, dobrego odpoczynku i powrotu do szkoły w nowym roku szkolnym!

Wychowawczyni klasy IIG Beata Martinkiewicz