Mała Matura

25 maja w naszym gimnazjum odbyło się uroczyste wręczenie świadectw ukończenia szkoły podstawowej uczniom klasy II G. Tego dnia do szkoły spieszyli uczniowie i rodzice, bo to okazja niezwykła i radosna. Kolejny etap edukacji zakończony. Mają już za sobą 10 lat nauki.
Pełniąca obowiązki dyrektora pani Zenobia Mikielewicz, wyrażając tęsknotę za codziennymi spotkaniami, podziękowała uczniom, że dzielnie poradzili sobie ze zdalną edukacją. Podczas uroczystości zostały wręczone dyplomy za dobre wyniki w nauce, sumienną i wytrwałą naukę zdalną, za aktywny udział w życiu klasy i gimnazjum.
Szczególnym momentem uroczystości było wręczenie świadectw ukończenia podstawowego etapu edukacji, czyli ,,Małej Matury”.
Wychowawczyni klasy II G podziękowała przedmiotowcom, wychowankom, rodzicom oraz pani dyrektor za współpracę, starania i wysiłek włożone w dążeniu do wspólnego celu i wręczyła skromne upominki wychowankom.
Rodzice podziękowali Nauczycielom, Wychowawczyni i Dyrekcji za wysiłek włożony w zdalny proces nauczania i wychowania, który wymagał od nich wiele poświęcenia.
Serdecznie dziękujemy rodzicom klasy II G, którzy przyczynii się do tego, by ten dzień w życiu ich dzieci pozostał w pamięci. Po uroczystości rodzice zaprosili wszystkich na herbatę i poczęstunek.
Życzymy uczniom klasy IIG zdrowych, pełnych wrażeń i udanych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!!!

Wychiwawczyni klasy IIG Teresa Gajliun