Dzień nauczyciela w naszej szkole

5 października – Międzynarodowy Dzień Nauczyciela. To święto jest szczególne dla tej kategorii ludzi, która rozpowszechnia światło wiedzy, pomaga prawidłowo założyć fundamenty dalszego życia.

W tym dniu dwunastoklasiści Szkoły Średniej w Bujwidzach stworzyli dla nauczycieli prawdziwie świąteczny nastrój. Abiturienci sami prowadzili lekcje, troszczyli się o bezpieczeństwo i porządek w szkole. O godzinie 11 prezydent szkoły zaprosił pedagogów do ładnie upiększonej auli na koncert.

Najwięcej radosnych uśmiechów na licach nauczycieli wywołał występ najmłodszych uczniów. Starsi podarowali wiele piosenek i wierszy. Do łez śmieli się wszyscy podczas oglądania scenek na tematy szkolne.

Zainteresowanie wywołał moment wręczania nauczycielom dyplomów w tej lub innej nominacji. Trzeba przyznać, że były one bardzo pomysłowe i trafne.

Koncert został zakończony hymnem szkoły i wręczeniem nauczycielom kwiatów.

Pani Dyrektor szkoły w imieniu nauczycieli podziękowała uczniom za tak przyjemnie spędzony czas oraz poczęstowała cukierkami.

SAM_0869SAM_0874SAM_0873SAM_0872SAM_0871SAM_0870