Mokytojų diena mūsų mokykloje

Spalio 5 – Tarptautinė Mokytojų Diena. Ši šventė ypatinga tiems, kurie skleidžia šilumą ir šviesą, moko gyventi ir išlikti, padeda statyti gyvenimo pamatus.

Tą dieną Buivydžių vidurinės mokyklos 12 klasės mokiniai sukūrė mokytojams šventinę nuotaiką. Abiturientai patys vedė pamokas, rūpinosi pradinukais, tvarka. 11 valandą mokinių prezidentas pakvietė visus į gražiai papuoštą aktų salę. Trumpam užmiršti matematikos formules ar gramatikos subtilybes padėjo mokinių paruoštas koncertas.

Daugiausia šypsenų sukėlė jauniausiųjų pasirodymas. Gražių dainų, eilių, padovanojo vyresnieji. Juoktis iki ašarų privertė vaidinimai, pašmaikštavimai mokyklos tema.

Įdomumą sukelė nominacijų mokytojams suteikimas. Jų buvo įvairių ir, reikia pripažinti, labai taiklios, paremtos gražiais kontekstais.

Koncertą mokiniai užbaigė mokyklos himnu, įteikė gėlių.

Direktorė mokytojų vadru padėkojo mokiniams už nuostabias akimirkas, gražius žodžius ir pavaišino saldainiais.

SAM_0869SAM_0874SAM_0873SAM_0872SAM_0871SAM_0870