Mamy I miejsce!

27 listopada dziesięcioosobowa drużyna siatkarska wraz z nauczycielem WF Tadeuszem Mincewiczem wzięła udział w turnieju piłki siatkowej, poświęconemu 160 rocznicy śmierci naszego wieszcza Adama Mickiewicza. Pomysłodawcą i organizatorem zawodów był nauczyciel wychowania fizycznego Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Wilnie Grzegorz Zacharewicz.

Do udziału w turnieju stawiło się sześć drużyn:

Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Stelmachowskiego w Starych Trokach Szkoła Podstawowa w Kolonii Wileńskiej Gimnazjum im. św. Jana Bosko w Jałówce Gimnazjum im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Wilnie Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Wilnie Gimnazjum w Bujwidzach

Naszą drużynę reprezantowali uczniowie – IG – IIIG klas: Marek Łuczyński, Karol Mikielewicz, Robert Ciura, Ernest Juchniewicz, Bogdan Rynkiewicz, Aneta i Gabriela Basiul, Lucyna Rynkun, Erika i Diana Jankauskaitė.

W zaciekłej walce przedstawiciele naszego gimnazjum zdobyli I miejsce.

Gratulujemy! Tak trzymać!!!

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????