Wyjazd do miasta Wilna

20 pażdziernika 2016 roku uczniowie klas 2 i 5 Gimnazjum w Bujwidzach wraz ze swymi wychowawczyniami Teresą Wąsowicz i Beatą Marcinkiewicz mieli wycieczkę po wileńskiej starówce, a także otrzymali różnorodność atrakcji w Arenie Laserów.

W czasie spaceru  po Placu Katedralnym, podróżujący obejrzeli piękną architekturę starówki, kolorystykę jesiennej miejskiej przyrody.

W Narodowym Muzeum Litwy uczniowie byli zachwyceni zabytkami archeologicznymi, mającymi wielkie znaczenie w dziedzinie historii państwa.

Naszą wycieczkę uwieńczył pobyt w Arenie Laserów, gdzie uczniowie mogli wypróbować siebie jako trafni strzelcy, zwinni biegacze w przyciemnionych  korytarzach  labiryntu.

Czas uciekał  niezwłocznie, pełni otrzymanej wiedzy z dziedziny historii, a także bogaci w  dodatnie emocje, wracaliśmy szczęśliwi z tej podróży.