Edukacinis užsiėmimas „Mokausi iš kino“

Gruodžio 7 dieną gimnazijos IIIG ir IVG klasių mokiniai vyko į edukacinę pažintinę kelionę į Vilnių. Mokiniai galėjo pasigrožėti Katedros aikštės kalėdine egle bei šventiškai pasipuošusia mūsų sostine. Mokiniai apsilankė Vilniaus Šv. vyskupo Stanislovo ir Šv. Vladislovo arkikatedros bazilikoje. Apžiūrėjo Šv. Kazimiero – Lietuvos globėjo koplyčią, kurioje matė įspūdingas freskas ir sidabrinį karstą, kuriame ilsisi Šv. Kazimiero relikvijos. Aplankė Pinigų muziejų. Vėliau dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Mokausi iš kino“, kurio tikslas ‒ padėti mokiniams atrasti ir suprasti kino meną, ugdyti jaunimo meninius gebėjimus, kritinį mąstymą, kūrybiškumą ir bendrąsias kompetencijas. Jaunuoliai žiūrėjo čekų režisieriaus T. Polenskio filmą „Gauja“, kuriame vaizduojamos šešiolikmečio vaikino pastangos pritapti prie bendraamžių, santykiai su tėvais ir mergina. Po peržiūros mokiniai su kino edukatore diskutavo apie filmą. Turiningai praleidę laiką, pasistiprinę McDonald’e ir pilni pozityvių įspūdžių grįžo į mokyklą.

Socialinė pedagogė Olga Butkevič