Brandos atestatų įteikimo iškilmės

2021 metų rugpjūčio 2-ąją Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazijos vestibiulyje įvyko brandos atestatų įteikimo iškilmės. Į šventę susirinko abiturientai, jų tėvai, mokytojai, gimnazijos administracija.
Prieš iškilmingai įteikiant atestatus gimnazijos direktorė Zenobija Mikelevič apibendrino brandos egzaminų rezultatus ir šiltais žodžiais kreipėsi į gimnaziją paliekančius abiturientus, primindama nepamiršti troškimo nuolat siekti sėkmės gyvenime. Direktorė palinkėjo kiekvienam rasti savo kelią, pasiekti pasirinktą šios nuostabios kelionės tikslą, neprarasti to, kas svarbiausia žmogui. Gimnazijos vadovė padėkojo mokytojams už sunkų darbą ir atsidavimą, milžiniškas pastangas nuotolinio darbo metu, mokinių konsultacijas.
Gimnazija gali džiaugtis, kad visi abiturientai išlaikė brandos egzaminus ir didžiuotis, kad abiturientė Vanesa Šavlis iš rusų kalbos egzamino surinko 100 balų (mokytoja Jelena Mincevič).
Iškilmių kulminacija tapo brandos atestatų įteikimas. Taip pat buvo apdovanoti abiturientai pasiekę gerų išsilavinimo rezultatų, aktyviai ir atsidavusiai dalyvavę gimnazijos gyvenime, garbingai atstovavę jai įvairiuose konkursuose, olimpiadose bei sporto varžybose.
Klasės auklėtoja Regina Tamošiūnienė savo auklėtiniams nuoširdžiai linkėjo įstoti į svajonių studijas, pasirinkti geriausią ir patikimiausią gyvenimo kelią, kad peržengus gimnazijos slenkstį jų lauktų kuo mažiau kliūčių, o jie patys būtų stiprūs, pasirengę įveikti gyvenimo sunkumus suaugusių gyvenime ir jų neapleistų sėkmė.
Mokinai nuoširdžiai padėkojo gimnazijos vadovybei, mokytojams už suteiktas žinias, atsidavimą, atkaklumą ir rūpestį, tėvams – už pastangas auklėjant, kantrybę ir gerą širdį. Abiturientų tėvai dėkojo visiems pedagogams ir atsiprašė už visa, kas galėjo juos nuliūdinti, įskaudinti.
Baigiantieji gimnaziją gavo iš Lenkijos asociacijos „Atviri namai“ (Stowarzyszenie „Otwarty Dom“) dovanų – tai ilgametis rėmėjas, su kuriuo bendradarbiauti pradėjo buvusi gimnazijos direktorė Halina Ravdo.
Pabaigoje visi nusifotografavo ir pasveikino vieni kitus.