Žemės dienos minėjimas

Balandžio 19 diena gimnazijoje vyko šventinis renginys skirtas pasaulinei Žemės Dienai paminėti.
„Žemės šventė“ – tai puiki proga pristatyti individualias ekologines idėjas. Kiekvienas mokinys galėjo kūrybiškai pasireikšti. Piešiniais, plakatais, dainomis ir šokiais perteikė rūpestį ir meilę mūsų žaliai planetai.
Buvo akcentuota, kad Žemė yra mūsų visų namai, o kiekvienas namas turi būti jaukus ir tvarkingas. Vadovaujantis šia idėja mokinių taryba paskelbė aplinkos tvarkymo akcijos „Visi kartu prieš šiukšlių laviną“ pradžia. Akcijos metu kiekvienas mokinys prisijungs prie globalios ekologinės veiklos tvarkant nuosavo namo kiemą.
Renginio organizatoriai nuoširdžiai dėkoja visiems dalyviams, sukūrusiems šventinę nuotaiką.

IG klasės mokiniai
Biologijos mokytoja Tatjana Mincevič