Vasaros stovykla „Vaikystės spalvos“

Birželio 17-30 dienomis gimnazijoje startavo vasaros stovykla „Vaikystės spalvos“.
Stovykloje dalyvavo 15 mokinių iš skirtingų klasių.
Stovykla prasidėjo nuo supažindinimu su stovyklos taisyklėmis ir išvykos prie Kario ežero, kur buvo organizuojami įvairūs žaidimai ir estafetės.
Kitą dieną mokiniai lankėsi kino teatre „Forum Cinemas Akropolis”. Apsilankymo tikslas – skatinti sąmoningą filmo peržiūrą, formuoti kultūringo elgesio kine įgūdžius.
Trečią dieną mokiniai pabuvojo Dubingių žirgyne. Tai yra moderniausias žirgynas Lietuvoje, įsikūręs kerinčios gamtos apsuptyje, vaizdingose Dubingių apylinkėse. Jie iš arti matė kupranugarius, stručius, asilus, alpakas. Sužinojo apie gyvūnų auginimo ir priežiūros taisykles. Didžiausia vaikų atrakcija buvo jodinėjimas.
Mokiniai taip pat aplankė Vilniaus zoologijos sodą – „Zoopark“. Jie turėjo progą susipažinti su zoologijos sodo „Zoopark“ gyventojais, kuriame yra virš 60 gyvūnų rūšių, sužinojo daug įdomių faktų, be to, su kai kuriais gyvūnais susipažino iš arčiau: šikšnosparniais, lemūrais, marmozetėmis ir kt. Vaikai po kelionės dar ilgai aptarinėjo įspūdžius. Kelionė į zoologijos sodą suteikė vaikams pažinimo džiaugsmą, teigiamų emocijų.
Paskutinę stovyklos dieną mokiniai aplankė „Sky“ parką, kuriame labai linksmai ir aktyviai praleido laiką. Šokinėjo ant batuto platformos, lipo į laipiojimą sieną, žaidė krepšinį ant batuto, žaidė stalo futbolą ir kitus žaidimus.
Stovyklos metu dienos prabėgo greitai, mokiniai sužinojo daug naujų dalykų, įgijo įvairios patirties, smagiai praleido laiką.