Jei Užgavėnės, tai Užgavėnės…

Vasario 25 d. oras nieko nelepino: buvo šlapia ir niūru, bet gimnazijoje šurmuliavo viena nuotaikingiausių, pavasarį pranašaujančių švenčių – Užgavėnės.

Užgavėnės – senas tradicijas turinti bendruomenės šventė, kuri yra puiki proga ne tik linksmai padūkti ir šmaikščiai pajuokauti, tad daugiafunkciniame kultūros centre susirinko daug mokinių ir svečių. Žiemą vijo velniai, raganos, ožiai bei kiti Užgavėnių personažai. Tęsdami šmaikščias tradicijas kūrybiški persirengėliai -jaunesniųjų klasių mokiniai linksmino bendruomenę, kėlė jų dvasią iš žiemos sąstingio, skatino išjudinti sustingusius kaulus ir pralavinti balso stygas.

Nors lijo ir snigo vienu metu, mažieji nepabūgo ir sudegino Morę, kuri taip degė, net traškėjo. Vėliau visi grįžo į mokyklą, kur laukė karštos ir riebios dešrelės. Buvo skanu ir smagu!