Planuojame karjerą

Kovo 6 dieną, penktadienį, IG ir IVG klasių mokiniai vyko į Vilniaus Užimtumo tarnybos Jaunimo darbo centrą. Mokiniai  padedami centro darbuotojos atliko įvairius testus ir užduotis, pvz., bandė nustatyti asmenybės polinkius, charakterio ypatumus, interesų profilį. Juos taip pat supažindino su darbo rinkos poreikiais įvairuose Lietuvos regionuose. Mokiniai apsilankė ir Vilniaus senamiesčio širdyje įsikūrusioje galerijoje „Vitražo manufaktūra“. Pasivaikščiojo po autentiškus XVI a. rūsius, plytinčius po galerija ir sužinojo apie paslaptingą bei staigmenų kupiną vitražo meną, pamėgino savo rankomis sukurti unikalų stiklo kūrinį. Grįždami Rotušės aikštėje visi pasigrožėjo Kaziuko mugės vaizdais.

IVG klasės auklėtoja Veronika Grakalskienė,
Socialinė pedagogė Olga Butkevič