Šimtadienis 2022

Šimtadienis – viena įsimintiniausių ir reikšmingiausių mokyklinių švenčių  Penktadienį, vasario 11 d., mūsų  gimnazijoje  nerimo bruzdesys. IVG klasės mokiniai pasiruošė šventei. Nenuostabu, juk tai abiturientams tarsi pirmasis priminimas, kad mokyklinis gyvenimas eina į pabaigą,  kai labai aiškiai supranti – „vaikystė baigės juk“…Liko paskutinės 100 dienų iš ilgų dvylikos mokyklinių metų. Laikas, praleistas čia tarp taip gerai pažįstamų gimnazijos sienų, su mylimais draugais ir rūpestingais mokytojais, yra pats įsimintiniausias.
Mokiniai dėkojo mokytojams už rūpestį, žinias, trumpuose vaidinimuose atsispindėjo  nuotaikingi vaizdai iš mokyklos gyvenimo. Abiturientus sveikino mokytojai, tėvai, IIIG klasės draugai. Šventiška nuotaika lydėjo susirinkusius visą vakarą.
Linkime sėkmės ir geros kloties egzaminų metu.

Janina Litvin
IVG klasės auklėtoja