Puikus pusdienis prie ežero

Saulėtą birželio 2 dieną dvidešimt du mūsų mokyklos mokiniai lydimi mokytojų Teresos Janovič, Veronikos Grakalskienės, Tatjanos Mincevič ir Tadeušo Mincevič iškeliavo prie Kario ežero.

Mums pasisekė: diena buvo nuostabiai šilta, skaisčiai švietė saulė. Stovyklavome prie ežero visą pusdienį. Kūno kultūros mokytojas Tadeuš Mincevič ir berniukai sukūrė laužą, kur išsikepėme dešreles. Su kokiu apetitu mes jas valgėme! Drąsesni ir nebijantys šalčio išsimaudė ežere. Žaidėme tinklinį ir kitus žaidimus. Laikas prabėgo greitai, net nepajutome, kai jau reikėjo žingsniuoti namo.

Visi džiaugėsi įspūdingai praleista diena. Kai už lango šviečia saulė ir tuoj tuoj prasidės ilgai lauktos atostogos, gėrėtis gamta, maudytis ežere ir leisti laiką su draugais yra daug maloniau nei sėdėti klasėje prie knygų,

8-os klasės mokinė

Gabrielė Pšednia