Senelių diena!

Graži, jaudinanti šventė įvyko sausio 23 d. mūsų mokykloje – tradicinė Senelių diena!
Šią gražią dieną gausiai susirinko mūsų gimnazijos mokinių seneliai, atvykę paminėti Senelių dienos.
Anūkai parodė humoristinę inscenizaciją, atskleidžiančią glaudžius kartų ryšius, kuriuose vyrauja džiaugsmas, laimė ir meilė.
Gili eilėraščių prasmė bei mokinių atliekamos melodingos dainos sujaudino senelių širdis ir pripildė jas džiaugsmo bei laimės.
Anūkai nuoširdžiai dėkojo savo seneliams už jų gerumą, rūpestį ir atsidavimą.
Šios šventės kulminacija tapo mielos dovanos, įteiktos mylimiems seneliams.

Išvyka į Švenčionių profesinio rengimo centrą

Gimnazijos mokiniai lankėsi Švenčionių profesinio rengimo centre, kur susipažino su siūlomomis mokymo programomis, praktinio mokymo bazėmis bei karjeros galimybėmis. Vizito metu mokiniai bendravo su profesijos mokytojais, apžiūrėjo realias darbo vietas, iš arčiau susipažino su mokymosi aplinka ir pameistrystės mokymo forma.
Išvyka organizuota įgyvendinant Europos socialinio fondo agentūros projektą „Pameistrystės viešinimas Lietuvoje“. Ši patirtis padėjo mokiniams geriau pažinti profesinio mokymo galimybes ir atsakingiau planuoti savo ateities karjeros kelią.

KALĖDŲ STEBUKLAS

Gruodžio 23 d., mūsų mokykloje įvyko iškilminga kalėdinė Prakartėlės šventė. Vaidinimą papuošė giedamos Kalėdų ir advento giesmės bei gražūs šokiai suteikę ypatingo žavesio visai šventei. Renginyje dalyvavo mokiniai, mokytojai, tėvai ir kviečiami svečiai, kurie kartu galėjo mėgautis susimąstymo ir džiaugsmo akimirkomis. Tai įvykis, kuris ilgai liks visų dalyvių atmintyje, pripildydamas jų širdis šiluma ir viltimi artėjančioms šventėms.
Po meninės dalies įvyko vienas iš simboliškiausių susitikimo momentų – kalėdaitės dalijimasis. Mokyklos vadovybė, mokytojai, mokiniai, mokyklos darbuotojai ir tėvai apsikeitė nuoširdžiais linkėjimais sveikatos, džiaugsmo ir gerovės. Šventė vyko šiltoje, šeimyniškoje atmosferoje.

Projektas „Verslumo pamoka: kaip augti kasdien“

III G klasės mokiniai dalyvavo konferencijoje, skirtoje verslumo kompetencijų ugdymui. Tai buvo puiki proga susipažinti su svarbiausiais principais, padedančiais sąmoningai kurti savo ateitį. Mokiniai sužinojo, kaip svarbu plėsti savo galimybių ribas, nuolat gilinti žinias ir drąsiai priimti naujus iššūkius.
Pranešėjų asmeninės gyvenimo istorijos įkvėpė jaunimą nepasiduoti, atkakliai siekti savo tikslų ir drąsiai įgyvendinti svajones.

Šv. Mikalojaus diena darželyje

Mūsų darželyje tvyrojo džiugi, šventinė nuotaika. Šia proga vaikus aplankė ypatingas svečias – linksmasis elnias, kuris atnešė saldžių saldainių ir pradžiugino mažuosius malonia staigmena.
Neteko bendrų žaidimų, šventinių dainelių ir nuoširdžių šypsenų. Ši gruodžio diena buvo kupina šilumos ir gerumo, įnešusi į mūsų bendruomenę artėjančių švenčių laukimo džiaugsmą.
Mokytoja Genrika Vyšomirska

Karnavalinė šventė darželyje

Mūsų darželyje vyko ypatingas karnavalinis pasirodymas „Kalėdų Senelis ir jo stebuklingi Elfai“. Salę užpildė spalvos, muzika ir vaikų juokas, sukurdami tikrai šventišką ir džiugią nuotaiką. Mažieji artistai su didžiuliu entuziazmu atliko savo vaidmenis ir su pasididžiavimu pristatė savo talentus susirinkusiai publikai.

Didžiausia staigmena tapo Kalėdų Senelio apsilankymas – jis atvyko su maišu, pilnu dovanų ir geros nuotaikos. Šis susitikimas suteikė vaikams daug džiaugsmo ir paliko nepamirštamų įspūdžių.

Konferencija „Mokinių kūrybiškumo ugdymas pamokose ir neformaliajame ugdyme“

2025 m. gruodžio 12 d. gimnazijos direktorė Zenobija Mikelevič ir pradinių klasių mokytoja Romalda Soboleva dalyvavo Respublikinėje tautinių mažumų mokyklų mokinių ir mokytojų metodinėje-praktinėje konferencijoje
„Mokinių kūrybiškumo ugdymas pamokose ir neformaliajame ugdyme“,
vykusioje Švenčionių rajono „Žejmianos“ gimnazijoje.
Konferencijos metu Romalda Soboleva skaitė pranešimą ir pristatė filmą, kuriame supažindino su robotikos veikla mūsų gimnazijoje, atskleisdama jos reikšmę mokinių kūrybiškumo, loginio mąstymo ir techninių kompetencijų ugdymui.

M. K. Čiurlionio savaitė

Gruodžio 1-8 dienomis gimnazijoje vyko renginiai, skirti M. K. Čiurlionio 150-sioms gimimo
metinėms paminėti. 5 – IIIG klasių mokiniai pristatė pateiktis ir pranešimus apie menininko
biografiją, žymių žmonių pasisakymus apie jo asmenybę ir kūrybą, susipažino su Čiurlionio vardo
įamžinimu Lietuvoje ir pasaulyje. Pertraukų metu skambėjo kompozitoriaus kūriniai. Mokiniai taip
pat kūrė meninius atvirukus su palinkėjimais žymiam meninikui.
Dėkojame Vilniaus J. Lelevelio inžinerijos gimnazijos ir Šv. Jono Pauliaus II gimnazijos mokiniams
už piešinių parodą. Savaitę užbaigė kvizas.
Kalbų metodinė grupė, dailės mokytoja L. Volodko, muzikos mokytojas R. Klimaševskis

Pliušinio meškiuko diena

Lapkričio 25 d. mūsų gimnazijoje šventėme Pasaulinę Meškiuko dieną. Kiekvienas vaikas atnešė savo mėgstamą meškiuką. Kiekvienas iš jų buvo išskirtinis ir mylimas!
Vaikai dalyvavo ypatingoje žaidimų karalystėje, susipažino su šios šventės istorija, dainavo su meškiukais dainas, ragavo skanų medų ir kūrė savo pačių meškiukus!

XV Pasaulinė Daugybos Lentelės Diena

Lapkričio 25 d. mūsų gimnazijoje buvo minima XV Pasaulinė Daugybos Lentelės Diena. Tai puiki proga džiugiai, kūrybiškai ir kupinai iššūkių prisiminti, kaip svarbu gerai mokėti pagrindinius matematinius veiksmus. Mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose, kurios lavino gebėjimą greitai ir tiksliai skaičiuoti. Jie sprendė matematikos užduotis bei galvosūkius. Vienas svarbiausių šios dienos akcentų buvo daugybos lentelės patikrinimai. Mokiniai, kurie teisingai atliko visas užduotis, pelnė garbingą Daugybos lentelės eksperto titulą. Tai buvo džiugios nuotaikos ir aktyvaus įsitraukimo kupina diena, parodžiusi, kad matematikos mokymasis gali būti ne tik naudingas, bet ir smagus užsiėmimas.