Mokiniai susipažino su ugniagesio gelbėtojo profesija ir Vilniuje aplankė arbatinę „Arbatos magija“

Spalio 22d. septinta klasė, jų auklėtoja ir karjeros koordinatorius nuvyko į Vilniaus r. priešgaisrinės gelbėjimo tarnybą Nemenčinėje. Mokiniai sužinojo, kaip ugniagesiai gelbėtojai atlieka įvairius gelbėjimo darbus: gesina gaisrus, gelbsti žmones patekusius į ekstremalias situacijas, suteikia pagalbą nukentėjusiems, likviduoja chemines ir radiacines avarijas, talkina kitoms specialiosioms tarnyboms ir atlieka daug kitų gelbėjimo darbų. Ugniagesiai gelbėtojai pirmieji suteikia medicininę pagalbą nukentėjusiesiems. Mokiniai susipažino su gaisrinės ir gelbėjimo įranga, apžiūrėjo mašinas iš išorės, pabuvojo viduje, pasimatavo šalmus.

Po pažintinės ekskursijos laukė apsilankymas arbatinėje „Arbatos magija“ Vilniuje. Buvo praleista puiki popietė jaukioje aplinkoje, kur susipažinta su kinų arbatos tradicija bei istorija. Septintokai sužinojo bei patyrė naujų ir neįprastų pojūčių, pravėrė stebuklingą langą į senovinius laikus, apipintus spalvingomis Rytų legendomis. Susipažino su rytų kultūra bei arbatos gėrimo ritualu Rytų šalyse. Dalyvavo kiniškos arbatos gėrimo ceremonijoje, kurios metu skambėjo atpalaiduojanti tradicinė kinų muzika.

IMG_9200_MG_9227

100_5212 fot