Lygiadienis atvėrė langą į pavasarį

Pavasaris! Nesvarbu, kad už lango dar labai žvarbu – bundančios gamtos ženklų apstu. Saulė kyla vis aukščiau, o ir sugrįžusių paukščių balsai neleidžia pamiršti, kad žiema jau tikrai baigiasi.
      Kovo 18–21 dienomis priešmokyklinukai ir pradinukai dalyvavo švietimo projekte „Už lango – pavasaris“. Projekto metu mokiniai susipažino su pavasario švenčių tradicijomis ir apeigomis. Mokiniai įvairiomis technikomis pripiešė daug gražių ir spalvingų bundančios po žiemos miego gamtos piešinių.
      Kovo 21 d. mažieji šventė pirmąją pavasario dieną ir atsisveikino su žiema. Šventės svečias buvo jų pačių pagaminta graži lėlė Morė. Saulėtą ketvirtadienio rytą mesdami Morę į vandenį vaikai atsisveikino su žiema ir džiaugsmingai pasisveikino su pavasariu. Diena buvo kupina teigiamų emocijų, juoko ir daug džiaugsmo.