Projekt ,,Za oknem już wiosna“

Uczniowie klas 0-4 w dniach 18 – 21 marca wzięli udział w projekcie edukacyjnym na powitanie wiosny ,,Za oknem już wiosna“. Celem projektu było uwrażliwienie uczniów na piękno przyrody, zapoznanie ze zwyczajami i tradycjami związanymi z nadejściem wiosny i dostrzeganie zmian zachodzących w przyrodzie.
W ramach projektu uczniowie zapoznali się z tradycjami i zwyczajami  związanymi z nadejściem wiosny.                 Ponadto wykonali wiele kolorowych prac plastycznych związanych tematycznie z tą porą roku.
     21 marca uczniowie obchodzili Pierwszy Dzień Wiosny, czyli pożegnanie zimy. W tym celu przygotowali piękną kukłę Marzannę. Wrzucając Marzannę do wody, pożegnaliśmy zimę, a z wielką radością powitaliśmy wiosnę. Dzień był bardzo udany, a na wielu twarzach gościł uśmiech i widać było ogromną radość.