Lietuvos Gamtos Mokslų Olimpiada

Spalio 2 dieną Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre Vilniuje vyko Lietuvos Gamtos Mokslų Olimpiada. Iš mūsų gimnazijos dalyvavome trise: IG klasės mokinys Rafal Karnecki, II G mokinė Anastasija Žonych ir aš, IG klasės mokinė Gabriela Pšednia. Olimpiadai įtemptai ruošėmės net kelias savaites. Perskaitėme nemažai knygų, peržiūrėjome visus savo senus užrašus, skolinomės konspektus iš vyresniųjų draugų ir mokėmės, mokėmės… Žinoma, mus noriai konsultavo fizikos, chemijos bei biologijos mokytojos.

Olimpiadoje teko paprakaituoti. Užduotis sprendėme net dvi valandas. Buvo sunku, bet įdomu. Džiaugiamės, kad galėjome atstovauti gimnazijai. Tikimės, kad kitais metais mes taip pat sėkmingai dalyvausime ir patirsime ne tik naujų įspūdžių, bet ir laimėjimų.

Gabriela Pšednia, IG klasė

gmo []