KRISTAUS ŠVIESA ŠIRDYSE

Keturiasdešimt Gavėnios dienų skirtos pasirengti dvasiškai, kad atnaujinę savo tikėjimą, apmąstę svarbius mūsų išganymo įvykius ir pagilinę jų pažinimą, galėtume prasmingai švęsti Viešpaties Prisikėlimą. Dievas nori mūsų širdies pasikeitimo. Jis taip pat nori, kad mes pasinaudotume Jo duotais turtais.

Kovo 29 dieną gimnazijos bendruomenė galėjo per netradicinius integracinius užsiėmimus atsinaujinti dvasiškai. Į svečius atvyko Vilniaus Šv. Juozapo kunigų seminarijos auklėtiniai – klierikai Denisas ir Robertas, kurie pasirinko kunigystės kelią, pašventė savo gyvenimą Jėzui Kristui. Jie kartu su mokiniais grupėmis nagrinėjo Šventąjį Raštą, ruošėsi išpažinčiai, apmąstė santykį su Dievo žodžiu ir siūlė būdus, kaip pažinti, gyventi ir perduoti Dievo žinią kitiems. Kiekvienas pamaldžiai apmąstė Kryžiaus kelią, Viešpaties Kančią ir Mirtį, kuriuos vainikuoja garbingasis Jėzaus prisikėlimas, nes visa gimnazijos bendruomenė dalyvavo paties Viešpaties Jėzaus aukoje, švęsdami Šv. Mišių auką – Eucharistiją.

Velykų laukimo laikas kasmet mus skatina permąstyti ir savo kelią, kad Prisikėlimo šventes pasitiktume apsivalę, sau ir Dievui pasižadėję atsikratyti nuodėmių, blogų minčių. Tos dienos liturginiai skaitiniai pakvietė melstis už visus žmones, už tuos, kurie kenčia, už taiką, už visa tai, kas mums labiausiai rūpi.

Turime atsinaujinti savo širdyse ir savo protuose, nes nuo to, kas yra širdyje, kas yra mūsų protuose, tas yra ir mūsų gyvenime.

Tikybos mokytoja Ana Gricevič

dsc_0188 dsc_0182 dsc_0185