Konferencija ,,Gerosios patirties sklaida“

Vilniaus r. Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazijos mokytojai birželio 23 dieną praleido itin turiningai ir darbingai – gimnazijoje įvyko jau tradicija tapusi ,,Gerosios patirties sklaidos“ konferencija, kurią organizavo ir moderavo Metodinės tarybos pirmininkė Beata Martinkevič. Konferencijos tikslas – skatinti kolegialų bendradarbiavimą, dalijimąsi gerąja patirtimi, naujovėmis bei praktiniais pavyzdžiais, siekiant ugdymo(si) kokybės.
Pranešimus skaitė ir gerąja patirtimi dalijosi šeši gimnazijos pedagogai. Anglų kalbos vyresn. mokytoja Veronika Grakalskienė skaitė pranešimą apie tai, kaip ugdyti bendrąsias kompetencijas anglų kalbos pamokose, dirbant pagal UTA programas. Pradinių klasių vyresn. mokytojas Antoni Poševeckis pasidalijo savo įžvalgomis apie mokinių adaptaciją pirmoje klasėje, pradinių klasių vyresn. mokytoja Romalda Soboleva aptarė STEAM ugdymo galimybes, o priešmokyklinio ugdymo vyresn. mokytoja Julija Mincevič perskaitė pranešimą apie priešmokyklinių ugdymo programų atnaujinimą. Apie UTA diegimą matematikos pamokose išsamiai ir įdomiai papasakojo matematikos vyresnioji mokytoja Zenobija Mikelevič, o gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja Beata Martinkevič pristatė ugdymo turinio atnaujinimo gaires lietuvių kalbos ir literatūros pamokose.
Apibendrindama renginį gimnazijos l. e. direktoriaus pareigas Zenobija Mikelevič padėkojo visiems dalyviams už skirtą laiką ir aktyvų dalyvavimą, pasidžiaugė, kad mokytojai yra kūrybiški, aktyvūs, domisi naujovėmis ir pabrėžė, kad toks kolegų atviras bendravimas ir bendradarbiavimas padeda tobulinti ugdymo procesą ir siekti bendrų tikslų.

Metodinės tarybos pirmininkė,
lietuvių kalbos ir literatūros vyresn. mokytoja,
Beata Martinkevič