Jums ir apie Jus mokytojai!!!

Prabėgo pirmasis mokslo metų mėnuo. Pakvipo rudeniu. Spalis, nudažęs lapus geltona aukso spalva, padovanojo kasmetinę šventę – Tarptautinę mokytojų dieną. Spalio 5 dieną gimnazijoje šia proga vyko nuostabus renginys. Mokiniai paruošė nuotaikingą koncertą savo mylimiems mokytojams. Pirmieji pasveikino mokytojus patys mažiausi – priešmokyklinukai. Koncerte dalyvavo visi gimnazijos mokiniai. Skambėjo dainos, šokiai. Mokytojus šildė vaikų šypsenos, malonus dėmesys ir jautrūs šilti sveikinimai, padėkos. Linksmi ir talentingi renginio vedėjai palaikė iškilmingą nuotaiką, dovanojo šypsenas ir linkėjo, kad mokytojai džiaugtųsi bendraudami su mokiniais kiekvieną dieną, linkėjo jiems kantrybės, supratimo, neišsenkančio žinių šaltinio, einant šiuo kilniu – Mokytojo darbo – keliu.
Po koncerto direktorė įteikė padėkos raštus gimnazijos mokytojams už ilgametį darbą bei apdovanojo saldžiomis dovanomis mokinius už gražų pasirodymą. Šio renginio organizatoriai – IVG klasė.
Šventinė diena visiems paliko malonius įspūdžius bei priminė, kaip gera būti mokytoju.

Šimanelytė A., Jasiukevič E., Volodko K.
„Reporterių klubo“ nariai